אופטימיזציה של מנוע החיפוש

seo

SEO – אופטימיזציה של מנוע החיפוש

seoSEO הוא קיצור לאופטימיזציה של מנוע החיפוש ואין בו באמת שום דבר מיסטי הנוגע אליו. אולי שמעת רבות על ה SEO וכיצד הוא עובד, אבל באופן בסיסי, זהו תהליך מדיד וחוזר על עצמו המשמש לשליחת אותות למנועי החיפוש כדי שדפים שלך הראויים לצפייה יופיעו באינדקס של גוגל.

בעיקרון, גוגל משתמשת בנוסחה מתמטית מורכבת הנקראת "אלגוריתם" כדי לתת ציון לכל אתר וכל חיפוש שאנשים מבצעים בגוגל כדי להבין איזה אתר צריך להיות מדורג הכי גבוה עבור מה שאנשים מחפשים.
תחשוב על האלגוריתם כאוסף של דליים ריקים. דלי אחד נותן לך ציון על איכות האתר שלך, דלי אחר נותן לך ציון של מספר האתרים המקושרים אליך, דלי נוסף נותן לך ציון על רמת האמון של אנשים בך. התפקיד שלך הוא למלא את הדליים הללו בתוך האלגוריתם יותר מאשר כל אתר אחר. אתה יכול להשפיע על דירוג מנוע החיפוש שלך בכך שיהיה לך את הציון הגבוה ביותר במושגים של איכות האתר, סמכות האתר והציון הגבוה ביותר עבור החנות הכי אמינה שאנשים מחפשים. היתרון הוא שקיימים מאות דליים וכל ציון של אחד מהדליים הללו מחובר יחדיו לתוך האלגוריתם כדי להבין היכן הדירוג שלך הוא הזדמנות למלא את הדלי ולהיות מדורג גבוהה יותר. אז המשמעות של אופטימיזציה של האתר שלך עבור תוצאות חיפוש היא להשיג את הציון הגבוה ביותר בכמות גדולה של דליים ככל שניתן.

3 הדליים: איכות, אמון וסמכות

כעת, חלק מהדליים שווים יותר מאשר אחרים ושלושת הדליים המרכזיים שאתה צריך להיות מודע אליהם בשביל דירוג החיפוש הם איכות, אמון וסמכות. איכות: מה שגוגל מנסה למדוד כאשר היא מנסה להבין אילו אתרים יש לדרג הוא אתר המציע משהו בעל ערך, ייחודי או מעניין עבור המחפשים בגוגל. תוכן טוב – אם אתה מוכר חולצות ואתה משתמש באותו התיאור שכל מוכר חולצות אחר משתמש בו באתר שלו אז אתה לא מציע משהו ייחודי עבור המחפשים בגוגל. למרות שהחולצות שלך אולי נראות טוב, התוכן הוא אותו הדבר כמו כל אחד אחד ולכן גוגל לא יכולה לדעת אם החולצות שלך או חולצות של אתר אחר הן טובות יותר מכל אחד אחר. תנו מידע על האופן שיש לשטוף אותן. מה ספירת החוטים? האם הן עמידות בפני כתמים? האם זה משהו שלובשים בקיץ או שזה מתאים יותר לחורף? תנו לאנשים מידע או שתהיו יותר יצירתיים. תגרמו לאנשים לשתף תמונות של עצמם לובשים את החולצות שלך. תיצור קהילה של אנשים שמעוניינים במוצר שלך. תגרום לאדם מפורסם ללבוש את החולצה ולשתף אותה ברשת. תעשה משהו שונה, משהו ייחודי. תראה לגוגל שאתה שונה וטוב יותר מתוצאות החיפוש האחרות.

אמון הוא דלי נוסף חשוב שאתה צריך להיות מודע אליו כאשר אתה מנסה לגרום לאתר שלך להיות מדורג בגוגל.
גוגל לא רוצה להראות כל אתר עבור המחפשים שלה, היא רוצה להראות את האתר הטוב ביותר עבור המחפשים שלה ולכן היא רוצה להראות שהאתרים אמינים. דבר אחד שגוגל הצהירה שהיא אוהבת לעשות הוא להעניש אתרים, חנויות וחברות שיש בהן הרבה ביקורות רעות ולכן אם יש לך הרבה ביקורות רעות, במהלך הזמן גוגל לא תציג את האתר שלך בדירוג שלהם מכיוון שגוגל לא רוצה להראות אתרים כאלו למחפשים שלה. אז תוכיח לאלגוריתם של גוגל שאתה אמין. תקפיד שאתרים בעלי סמכות גבוהה מקושרים אליך. תשיג מאמרים מעיתון, קישורים אמינים, אתרים אמינים אחרים שיהיו מקושרים אליך: שותפים, ספקים, לקוחות שמחים – תדאג לקשר אותם לאתר שלך כדי להראות שאתה מהימן ואמין.

ולסיום, דלי נוסף שהוא מאוד חשוב הוא הסמכות. גוגל רוצה להראות שאתרים הם פופולריים. אם הם יכולים להראות את מוכר החולצות הכי פופולרי לאנשים המחפשים לקנות חולצות ברשת, זה האתר שהם רוצים להראות. אז אתה צריך לשכנע את גוגל ולשלוח להם סימנים שהאתר שלך הוא האתר הכי פופולרי עבור סוג החולצות שאתה מוכר. מלא את הדיל בכך שתבנה בסיס מעריצים. תבנה רשת חברתית שבה אנשים יקושרו אליך, תדאג שאנשים ישתפו את דפי החולצות שלך ברשתות החברתיות שלהם ויגידו "אני רוצה כזאת!", תדאג שאנשים יגיבו, ישאירו עדות, יראו תמונות של עצמם כשהם לובשים את המוצר או משתמשים בו, תיצור בסיס מעריצים ותוודא שהם מקשרים אליך ומדברים עליך. ככה אתה מוכיח לגוגל שאתה אמין וסמכותי.

אז מה זה SEO?

אז אם אתה חושב על כך, SEO הוא פשוט תהליך הנועד להוכיח למנועי החיפוש שאתה האתר הטוב ביותר, הסמכותי ביותר, האמין ביותר, הייחודי ביותר והמעניין שהם יכולים להציע ללקוחות שלהם – המחפשים.
תדאג שאנשים ידברו עליך, תפיק תוכן טוב ואיכותי, תקפיד שאנשים מקשרים אליך וגוגל יהיו יותר בטוחים שאתה התוצאה הטובה ביותר שהם יכולים להציע למחפשים שלהם וככה אתה תתחיל להיות מדורג בדף התוצאות הראשון של גוגל.

Recommended For You

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.